Sklep z minerałami i biżuterią

W naszym sklepie z minerałami i biżuterią posiadamy szeroki wybór okazów kolekcjonerskich, kamieni szlifowanych i surowych, a także biżuterii w różnych cenach.

Szczycimy się przede wszystkim wyrobami srebrnymi z unikatowym krzemieniem pasiastym z Gór Świętokrzyskich, a także z  afrykańskim malachitem, afgańskim lapisem lazuli, dominikańskim larimarem, rosyjskim czaroitem i eudialitem, brazylijskim ametystem, irańskim turkusem, etiopskim opalem, agatem z Kazachstanu i z mnóstwem innych kamieni szlachetnych, półszlachetnych i ozdobnych. Biżuterię srebrną wykonujemy sami, ręcznie, zgodnie z metodami dawnych mistrzów. Kamienie do oprawy, zarówno kaboszony, jak i kamienie fasetowane, również powstają w naszej pracowni, która mieści się przy muzeum. Wierzymy, że docenią Państwo wysoką jakość naszego asortymentu. Niektóre z naszych wyrobów można zakupić w sklepie internetowym.

Przejdź do sklepu internetowego

Kamienie szlachetne i ozdobne z całego świata

W stałej ofercie posiadamy wyroby z całego świata:

  1. kamienie naturalne surowe i bębnowane do litoterapii;
  2. minerały kolekcjonerskie;
  3. kamienie do ozdoby domu, np. szczotki kryształu górskiego, geody ametystowe, plastry agatowe;
  4. słonie przynoszące szczęście z różnych minerałów;
  5. różnorodne figurki z talku, serpentynitu oraz malachitu;
  6. bransoletki, bransolety, korale, wisiory, wisiorki, naszyjniki, breloczki we wszystkich niemal barwach;
  7. wisiorki małe i duże o różnych kształtach, np. obecnie bardzo modne serca, we wszystkich kolorach tęczy.

Własne wyroby srebrne

Szczególnie polecamy ręcznie robioną biżuterię powstałą w naszej szlifierni i pracowni jubilerskiej. Nasza specjalność to:

  1. oryginalna, piękna biżuteria z krzemienia pasiastego: pierścienie, naszyjniki i bransolety z ciekawych elementów, np. w kształcie baryłek, wisiory z dużymi dziurami bez oprawy, wisiorki serca, walce, kulki, siekierki, i inne;
  2.  biżuteria srebrna z pięknie wyszlifowanym krzemieniem pasiastym, a także z  innymi kamieniami naturalnymi – szlachetnymi i półszlachetnymi, wytwarzana w pojedynczych egzemplarzach według naszych autorskich wzorów;
  3. naszyjniki, bransolety i kolczyki z wysokiej jakości koralików z kamieni naturalnych, także wytwarzane w pojedynczych egzemplarzach.

BIŻUTERIA Z KRZEMIENIEM PASIASTYM – zobacz aktualną ofertę

BIŻUTERIA Z INNYCH KAMIENI – zobacz aktualną ofertę

FIGURKI I GALANTERIA Z MALACHITU i innych kamieni – zobacz aktualną ofertę