Wystawa czasowa "Powrót do przeszłości"

Wystawa czasowa „Powrót do przeszłości”

Od kwietnia  do połowy października 2017 zapraszamy na wystawę pt.” Powrót do przeszłości”

Wystawa czasowa składa się z 10 paleontologicznych stanowisk, w których znajdują się zarówno naturalne skamieniałości, jaki i ręcznie wykonane modele przygotowane zgodnie z najnowszymi odkryciami. Wśród nich diorama z kredowymi heteromorfami i gąbkami, rafy dewońskiej, jurajska z amonitami właściwymi, morza sylurskiego, kości i modele zauropoda i innych gadów lądowych i morskich oraz wymarłego gomfotera.

Dowiedz się, co można obejrzeć na wystawie stałej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klauzula informacyjna dotycząca korespondencji
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Galeria „Tajemnice Klejnotów” Ewa Siemońska, ul. Kielecka 20, 26-010 Święta Katarzyna.
2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres e-mail: muzeum.mineralow@op.pl, telefonicznie: 501 282 691, 41 311 21 16, lub pisemnie na adres siedziby administratora.
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– prowadzenia korespondencji oraz komunikacji
– podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na udzielaniu odpowiedzi na korespondencję lub komentarze (art. 6 ust 1 lit f RODO);
4. Przysługują Pani/Panu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo dostępu do treści swoich danych; prawo ich sprostowania; usunięcia; ograniczenia przetwarzania; prawo do przenoszenia danych; prawo wniesienia sprzeciwu; prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są tutaj.