Muzeum Minerałów i Skamieniałości w Świętej Katarzynie

Muzeum w czasie pandemii

Szanowni Państwo,
Każdego roku w maju i czerwcu mieliśmy około 8 szkolnych wycieczek dziennie. Narzekaliśmy na ogrom pracy, a teraz bardzo brakuje nam tych dziecięcych śmiechów,  gwarów i tekstów w stylu: „Ja to będę szlifierem, taki szlifier to ma kupę kasy” 🙂Muzeum Minerałów i Skamieniałości w Świętej Katarzynie
W dobie pandemii koronawirusa musimy nadal działać i jakoś sobie radzić. Zapraszamy turystów indywidualnych. Teraz będziecie Państwo mogli zwiedzać muzeum w ciszy i spokoju. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie w tych ciężkich dla nas czasach.

Wprowadzamy następujące zasady zwiedzania i przebywania w sklepie:

1. Wchodzenie do muzeum będziemy na bieżąco kontrolować, tak by odległości między zwiedzającymi wynosiły 2 m (z wyjątkiem rodzin).
2. Wszystkie osoby przebywające na terenie Galerii Tajemnice Klejnotów (muzeum i sklep) muszą mieć maseczki zakrywające usta i nos. Obostrzenie nie dotyczy tylko dzieci poniżej 4 roku życia.
3. Osoby wchodzące prosimy o dezynfekowanie rąk bądź rękawic gumowych. Dysponujemy rękawiczkami jednorazowymi dla każdego klienta.
4. W sklepie mogą jednorazowo przebywać 4 osoby, w muzeum do 16 osób.
5. Biżuterię na bieżąco dezynfekujemy. Podobnie czynimy z klamkami, terminalami płatniczymi itp.
6. W muzeum nie należy dotykać eksponatów i szyb. Bardzo prosimy, szczególnie w tym okresie, o stosowanie się do tego zakazu.
7. W czasie pandemii pokazy szlifowania organizujemy wyłącznie na prośbę i tylko dla rodzin lub grup podróżujących razem. Mile widziane wcześniejsze zapisy pod nr tel. 41 3112116

 

Osoby, które planują wizytę, ale na razie wolą nie opuszczać domów, zachęcamy do czytania naszego bloga i wizyty w sklepie internetowym.

Ewa Siemońska – właściciel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klauzula informacyjna dotycząca korespondencji
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Galeria „Tajemnice Klejnotów” Ewa Siemońska, ul. Kielecka 20, 26-010 Święta Katarzyna.
2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres e-mail: muzeum.mineralow@op.pl, telefonicznie: 501 282 691, 41 311 21 16, lub pisemnie na adres siedziby administratora.
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– prowadzenia korespondencji oraz komunikacji
– podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na udzielaniu odpowiedzi na korespondencję lub komentarze (art. 6 ust 1 lit f RODO);
4. Przysługują Pani/Panu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo dostępu do treści swoich danych; prawo ich sprostowania; usunięcia; ograniczenia przetwarzania; prawo do przenoszenia danych; prawo wniesienia sprzeciwu; prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są tutaj.